yaşıyorum sil baştan

merhaba dostlar, kendime verdiğim sözleri tutmanın rahatlığıyla hepinize kucak dolusu sevgileeer! keyifler yerindedir umarım zira yaklaşıyor benim için, yaklaşmakta olan. bir önceki yazıda şebo’dan sil baştan demişken bu yazıya da ari’den yaşıyorum sil baştan olur diye düşündüm. bir varmış bir yokmuş, anlatması zormuş… şöyle bir geri dönüp kat ettiğim mesafelere ve yaptığım işlere bakınca kendimle gurur duyuyorum. bu, 30 ağustosla alakasız da olsa, bir zafer yazısıdır. hoooş geldiniz. başlayalım mı?

uğraşıp emek harcadığım her şeyin karşılığını teker teker alıyorum. nasıl hissettirdiğini tarif edemiyorum. içim içime sığmıyor böyle ve artık sonraki adımları daha net görebiliyorum. bu blogun ilk yazısına dönüyorum ve bakıyorum. kalk oğlum ayağa, başardın lan diye bağırasım geliyor. yelkeni aç yavaştan. “ölüyorum ben” deyip de kaçmam, yaşıyorum sil baştan.

yavaş yavaş bazı şeyler netleşmeye başladıkça, hayata daha çok tutunup kopan fırtınalara aldırış etmeden ilerliyorum. acelem yok, hedefim sağlam. bu süreçte çokça yalnız kaldım, durdum. ah bi’ bilseniz ne hayaller kurdum. neyse ki gerçekten çok istedim, önümde bi nehir akar. hayatımın hiçbir evresinde olmadığım kadar yakınım kendimi gerçekleştirmeye. hiç olmadığım kadar her şeye hazır, hiç olmadığım kadar umutluyum. hiç olmadığım kadar benim.

hayatımda her şeyin belli bir standarda oturmaya başladığı, zorlansam da sarsılmadan ilerlediğim bir süreçteyim. liverpool’a, her nerede çalışırsam çalışayım, gidip maç izleyeceğim; 2023’te wimbledon ve silverstone’a gideceğim anların hayaliyle yanıp tutuşuyorum. hepsinin gerçekleşeceğinden bir şüphem kalmadı artık. gideceğimin kesinleştiği gün seslerim, sözlerim taşar.

rüzgar benim sal benim, deniz benim dalga benim. zaman zaman ailevi sıkıntılara göğüs geremeyip yıldığım anlar oluyor. tahammülüm çok azaldı. yani ara sıra peşimde kara bulutlar.

her ne olursa olsun, karnımda kelebekler uçuşturan bu hislerin hiçbirini etkileyemiyorlar. ara sıra halim harap, rengim solgun olsa da toparlıyorum. umarım her şey yolunda gider.

şimdilik derinde saklı umutlar.

sevgiyle.

By:

Posted in:


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: