sil baştan

merhaba dostlar, aylardır üstüne koya koya ilerlediğim, hatalarımdan ders çıkarmamı sağlayan ve bir kez daha büyüdüğümü hissettiren hayata artık yeni bir sayfa açma vakti. hazır mısınız derin sularda inci tanesi aramaya?

gücüm var mı diye kendime sorarak başladım güne. bazı şeylere anlamlar yükleyip altında ezilmek konusunda üstüme yok çünkü. sonuçlarından bağımsız değerlendiremiyordum öncesinde yaptıklarımı, sanırım artık değerlendirebiliyorum. her gün yeni bir şeyler öğrenen insanoğlu için fazla iddialı bir söz olsa da böyle olması gerekiyormuş diyerek yoluma bakmayı öğrendim. hayat eğer bize oyun oynuyorsa, o oyunu save’lemeden alt f4’lemişim gibi hareket ediyorum. çünkü olması gerekiyorsa, sıfırdan olmalı bir şeyler. sil baştan başlamalı ve sil baştan sevmeli bazen.

açtığım ilk sayfanın ilk satırlarına bu şarkıyı yazıyorum zira unutmayı hak ediyorum. gereğinden fazla şey yaşadım, kimi zaman da yaşattım kendime bunu. yorgun gibi bir halim var. duygularım da karışık. haklısın yani şebo. “yorgunum çünkü yorgunluğumun yaşamak gibi bir anlamı var.” bu şiiri de ekledim o sayfaya. bazen neler yaşadığımı idrak etmekte zorlanıyorum. kat ettiğim mesafe içler acısı. kat etmek zorunda kaldığım daha doğrusu. ve bir o kadar da büyük gurur tablosu. çok ilginç hissettiriyor. hepsini yaşamış olmak, sıfırdan bir hayata tutunmak ve sıfırdan sevebilmek her şeyi. seviyorum lan hepinizi. tek tek değil ama genel olarak çok seviyorum. her ne çıkarsa yoluma bu saatten sonra, sadece selam verip yürümek istiyorum ben. kimseyle takışmadan, dövüşmeden. on my way hocam. i’m sorry but…

dolu dolu yaşayacağım, yepyeni bir hayata yaklaştığımın farkındayım. ve siz bu anların ilk satırlarını okudunuz.

sevgiyle.

By:

Posted in:


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: