baktın olmuyo

merhaba dostlar, aylar süren aranın ardından buradayım. bir nebze de olsa düşüncelerimi susturmanın bir yolu olarak yazdım buraya ve şimdi size soruyorum, insan değişir mi? değişebilir mi? başlayalım.

bir insanla yaşamaya alıştığında, yaşamayı onu sevmek sanıyorsun. oysa yaşamak, ne onu sevmekten ibarettir ne de yaşanmışlıklardan. malum şehri adımlarken içimi döküyorum sokaklarına. aklımdan geçenleri olabildiğince not alıp önümü görmek istiyorum. baktım olmuyo, bu şarkıyı söylüyorum bir yandan gülümseme kondursun yüzüme diye. yalan yok istemsiz de olsa tebessüm ettiriyor bu şarkı. fazla beni anlatıyor. kaldım bu boş diyarda.

hayat çok da matah bir şey değil ya, bak mesela bana yaşadım da noldum? gittim köle oldum. bazen bi, bazen birkaç polarımın kölesi… turkuaz olanla ayrı bir ilişkim var, onu sonra anlatırım. anlatmak demişken dünyanın en güzel yerini tasvir etmeyi çok isterdim, felaket bir kızgınlığım olmasaydı. söylemesem içimde kalırdı.

bazı şeylerin değişebileceğine çok inanıp da kırıldığım kaçıncı ruhsal bunalımım bilmiyorum. neyse ki çok hazırdım kırılmaya. doğru zaman, doğru insan, yanlış karar yok işin özünde. sen beni istemedin.

uzun uzun yazıp anlatacağım günler yakın. biraz forma girmem gerekecek zira epeydir yazmıyordum. e hoşgeldim o zaman kendime.

sevgiyle.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: