merhaba dostlar, yirmi birinci yüzyılın yeni bir gününde de değişen bir şey yok. durduğumuz gibi devam ediyoruz hayata. sıradanlığın sıkıştırdığı hayatlarımıza belki birkaç güzel şey de biz sıkıştırırız umuduyla yaşıyoruz. boşver gel senle kırlara kaçalım.

büyüdüğümü hissettikçe büyümekten aldığım keyif azalıyor. optimum noktasını buluncaya kadar böyle devam edecek muhtemelen. element içiyor olmam da etkiliyo tabi bunu asdgfha. abi cidden element içiyorum amk burundan çeksem nasıl kafa açar biliyo musunuz… aşırı saçmalayıp boş atasım var. köyümü özledim abi ben. sahil diye kafayı sikicem az kaldı. neyse ki düşmem uçurumlardan bu defa, öykümü yeniden yazar bu sevda.

bu ara müziğe başladım. başa sarıp sarıp müziğe dönüyorum. bayılıyorum kendime… tükkanda söylüyorum evde çalıyorum. tükkanda yankı yapıyo böyle echo vermişim gibi mütiş asdgkhfd. aşırı bi özgüvenle söylüyorum. evde de canım gitarıma sığınıyorum yine. ara ara şarkı yazma isteği geliyor ama eskisi gibi elim gitmiyor. yeni bir şeyler üretesim var, hikaye anlatmak için yazdığım şarkılarımı dinleyecek biri yok. bunları düşününce yazasım gelmiyor. kafamda sorular falan işte. sevdin mi gerçekten dediğin kadar? uçarım yüksekten.

kendi korkularımın esiri olma konusunda üstüme yoktur. eskiden kendime çok yenilirdim bu yüzden. bir süredir ipler elimde, sadece zaferlerimle süslüyorum günlerimi. hayallerimin peşinden koşarken çelme takmaya çalışan bazı kurum ve kuruluşlara (aile) izin vermiyorum. ben böyle köklü örgütün anasını si. neyse. londra yolcusu kalmayacak abi. 9 3/4 trenine rezervem var. ne bulutlar, ne yıldızlar sınır bana. anlasana.

canım kendim boşver gel senle kırlara kaçalım. sıcak denizler aşalım. bilmediğimiz yerlerde gül gibi yaşarız. londra’ya resmini çizerim bırakmam yemin ederim. hale bak… başkasına söylediğimiz şarkıyı kendimize çevirdik. yalnızlığın da böyle bi’ konforu var. yuvarla anasını satayım tutan yok nasılsa.

neyse boşverelim, biz bi’ altınoluğa kaçalım.

sıcak denizler aşalım.

sevgiyle.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Bu sitenin arkasında WordPress.com'un gücü var.

%d blogcu bunu beğendi: