değişim kaçınılmaz

merhaba dostlar, bugün büyük bir keyifle buradayım ve insanlık için küçük ama kendim için çok büyük bir adım attım bugün. uzun bir aradan sonra resmi bir eğitim belgesi aldım. aslında kendim için uzun bir aradan sonra bir şey başardım. BAŞARDIM.

insan istediği zaman bazı şeyleri değiştiremiyor fakat farkındalığını yükseltip kendine inanırsa anasını avradını bile sikebiliyor. bunun hayatınızda değiştiremeyeceği, düzeltemeyeceği şey yok. farkına vardığın an, değişim de kaçınılmaz bir hal alıyor. attığın tüm adımların ne kadar otonom olduğunu fark ettiğiniz o an… satmışım anasını ben bu dünyanın be. tekrar hayatımın iplerini elime almak çok güzel ve çok özel. bugün sertifikayla beraber linkedin profilimi düzenledim. personal branding oluşturmam gerekiyordu, şimdilik en zorlandığım konu oydu ve onu da tamamladım. mae design gururla sunar… hayatımda gereksiz olan ne varsa temizlemeye başladım. bugün odamı topladım, istanbuldan getirdiğim ve kilerde duran kıyafetlerimi çıkardım, odama yerleştirdim. kafayı yemiş şekilde çalışıyorum. saatlerce tasarım, web design, eğitim ve ingilizceyle geçiriyorum günlerimi. hayatımdan her ne vakit çalıyorsa icabına bakıyorum. insta storylerde çok vakit geçiriyordum. şimdi kendi hesabımı kapatıp sadece tasarım için kullanacağım tek hesaba düştüm. orada sadece ui/ux üzerine ilham alabileceğim kişileri takipledim falan. medium ve linkedinde aktifleştim. heyecanlıyım baya ya… olacak, olacak, olacak.

ikinci programa şöyle bir göz gezdirdim 8-9 günde onu da yerim gibi. ingilterede ev kiralarına falan bakıyorum arada, motivasyon zamanı diye. yarın veya yarından sonra da portfolyom için fotoğraf çekimine gidicem. hangi gün daha özgüvenli hissedersem asdgsagf. hala fiziksel açıdan toparlanamadım tam ama düzelicez. doksanların sonlarında doğup doksanları bitirmek üzereyim. kilom değil ya, dönem olarak sadfgshaf. goygoy bir yana aşırı tatlı hissediyorum bu ara kendimi, büyük bir profiterolum. bugün aldığım sertifikada adımı kalp*** diye yazmışlar yemin ederim kalbimi koyuyorum bu işe. linkedinde iş bildirimlerini bile açtım. her gün bakıyorum ve yeterlilikleri karşıladığımı görüp mutlu oluyorum kjsdagskjhf.

vay amına koyim. bu blogu açtığımda depresif yazılar yazarım, içimi dökerim zaten depresif o da diye açtım. intihardan geldiğim noktaya bak. mu az zam. daha yeni başlıyorum. yeni başladığımın da farkındayım. özgüvenli bir benim, neler başaracağını hayal bile edemiyorum. gerçekten kendime görsel açıdan çok güveniyorum. anlattım mı hatırlamıyorum ama yine de anlatayım. tarihler 1999’u gösteriyor burayı okuyanların bir kısmı yok daha ortalıkta sdkgsalkg annem işten gelmiş, beni almış komşudan eve çıkmışız. beni salona bırakmış üstünü değiştirmeye geçmiş içeri. geri geldiğinde ben telefonda konuşuyomuşum. annem de numara yapıyorum falan sanmış. almış elimden telefonu, anneannem. annem ararken görüp o kafayla kodlayıp aramışım. bakın 2-iki- yaşındayım. yani şunu da belirtmek isterim ki benim dayım mafsdkoafhkdahşd.

bu blogu açtığımda büyük harf kullanmayacağım demiştim ama bu blog da büyük harfleri hak etti. BAŞARDIM lan. ister istemez değişimin parçası oluyorsunuz, farkında olursanız değişimin kendisi de olursunuz. cefasını çektim bu kafanın, yavaştan sefasını da sürelim.

KAFAMIZ ÇOK GÜZEL, ASMALI TÜNEL PERA! BEYOĞLU AŞIK SANA❤️

bana inanan herkese ve en çok da kendime kocaman teşekkürler. yazın tarihe, BAŞARDIM. daha fazlasını da adım adım başaracağım. at fava bekle. ytd.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Bu sitenin arkasında WordPress.com'un gücü var.

%d blogcu bunu beğendi: