birkaç gündür pek keyfim yok ve yazasım gelmedi açıkçası. iyi hissetmiyorum ve her şey üstüme geliyormuş hissi var yine. kendimle tanışırken kendime yabancılaşıyorum sanki. geçmişte olan şeyler dürtüyor, hatırladıkça güçsüzleşiyorum. belki de yine sessizleştiğimden. bilmiyorum. bekleme evresindeyim. her şeyi beklemekten de yoruldum. ya sahici bir siktir çekip cidden her şeye sıfırdan başlayacağım ya da artık kendimi affedip her şeyle barışacağım. çocukça kaçmalardan, saklanmalardan yoruldum. sahici bi’ dengesizlik, sahte bir dengeden iyidir.

boğulduğum, yorulduğum günler de geride kalacak. her şey geçti deyip sarılır mısınız o gün, görür müyüz o günü? kestiremiyorum. artık bir şeylerle savaşmak, kavga etmek istemiyorum. fotoğraflar, anılar, bu bloga yazılanlar falan. her şeyle bi’ kavga halindeyim. ne gerek var? bilmiyorum. bu ara hiçbir şeyi bilmiyormuş gibi hissediyorum. her şeyi beklemekten yoruldum. cidden yoruldum yani laf olsun diye değil. tedavi süreci, iş durumu falan. hayat akıyor, zaman geçiyor ve ben bekliyorum. vallahi ismail abi gibiyim. pullu japon balığı böyle. eeen turuncusundan. montumun da turuncu tarafını giymeye başladım yeniden. fazla anlamlı…

bu kavga bitti bence. ben yenildim ve gücüm kalmadı. barışalım artık. geçmişle, şu an ve gelecekle. barışmam lazım önce kendimle. nasıl yapacağım? öğreneceğim. ben illa bi’ yolunu bulurum. hep buldum. yine bulurum. ama yorgunum.

sahici bir dengesizlik, sahte bir dengeden iyi midir yoksa yine ben hatalar zincirine mi giriyorum. çok anlamsız ve dağınık bi’ yazı oldu. benim gibi hissettirdi bu. sanırım şu an benden bir şeyler okudunuz. rol yok, roller yok. sahici bir ben varım. belki de ben buyum. hadi diyelim ki ben buyum, ya sonra?


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com Tarafından Desteklenen Web Sitesi.

%d blogcu bunu beğendi: