balata sarılmak

bu gece değişik duygular içindeyim. yazmaya başladım ama nereye gideceğini, nereye bağlanacağını kestiremiyorum. bir tek ben bilirim seni sevdiğimi, bir de balat bilir biraz. gözlerim dolu dolu gezdim. yaşadıklarım, paylaştıklarım, düşmelerim kalkmalarım… hepsi bir bir geçti gözümün önünden. koca bir yarım kalmışlık. gecenin sikinde sokakta yürürken bir tanıdığa rastlayıp selamlaşmak veya bir kafeye oturunca tanınmak tamamlamıyor beni. benim eksik kaldığım şey balat değil. bu bendeki seyir değil.

bitmedi, yazacağım daha. yazmazsam ağlayacağım çünkü. alçakça olacak biraz. dinlediğin, söylediğin her şarkıda onu hissetmek… başka bir şey. her şeyi geç, aldığım nefesin kıymetini bilmediğim zamanlarda onu sevmek… hayata tutunamazken ona tutunmak… nasıl ifade edilir ki bu? sığdıramadığım kelimeler, kuramadığım cümleler ve ifade edemediğim bir ben var. bundan iyi ifade edemezdim deyip paradoksa dönüşmesine izin vermeyeceğim. yooo. yok öyle bi’ şey.

her şey bir yana, sen bir yana. okuduğunu biliyorum. o yüzden bazı şeyleri dile getirmiyorum. tutuyorum içimde. benliğimi bulduğumda karşına geçip gururla söyleyeceğim bazı şeyleri. şimdilik susuyorum.

sadece bu gece balata sarılıp ağlamak istiyorum.

müsaadenizle.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com Tarafından Desteklenen Web Sitesi.

%d blogcu bunu beğendi: