kimsessizlik

bağıra bağıra söylemek isteyip de sustuğum günlerden pazartesi bugün. sendromlu ama pazartesiyle ilgisi yok. sabah sıradandı. her zamanki gibi telefonu rahatsız etmeye alıp günü yaşamaya hazırlanıyordum. telefon çalmaya başladı ve rahatsız etmeye aldım diye telefona söverken… neyse yani bi’ anlığına kalbimi ağzımda hissettim. değinmeden edemedim zira özlem değişik bi’ his.

özlemek güzeldir kavuşmak varsa deyip eklemek isterim ki benim de kendime göre rüyalarım, hayallerim var. eksik olan bir şeyleri tamamlayayım diyorum. işler bu bloga gelene kadar yaşanmış çok şey olsa da hiçbir şey için geç değil. bu hayatta her şeyin bir telafisi, her düşüşün bir çıkışı vardır. ben dibi gördüm. dibin dibini de gördüm. o yüzden oyna devam hocam. bu saatten sonra güzel günler beni bekler. yaptığım yanlışların ve hataların farkındayım. farklı bi’ ruh haline bürünüp kontrolü kaybettiğim çok an oldu. kırdığım, üzdüğüm, dinlemediğim olduysa affetsin. bir süre sessizlik vakti. sessizliği delecek kadar yüksek bi’ çığlık, fısıldayacak kadar çok özlem içerir. buyrun efendim sessizliği bi’ çığlıkla bölelim:

yüzünü asma. ceza değil bana.

uff be. şarkı bitmeden devam ettiyseniz veya dinlemediyseniz bu tepki bi’ anlam kazanmaz. zaman diye bir gerçek var ve zamana bırakılması gereken de çok şey var. önemli olan şu, zamana yenilenlerden mi yoksa zamanı da yenenlerden mi olacağız? ya kimseler içinde kimsesiz ya da bi’ çığlık kadar sessiz. duyguları zamana yenilenlerden değil, zamanı yenenlerden olalım.

hiç sırası değil biliyorum ama bir isteğim var sizden, sonuna kadar okuduysanız twitter’da sırası değil’i paylaşabilir misiniz?

sakın bana naz etmeyin dostlar.

kimselerin sessizliğinden bir özlemi okudunuz.

esenlikler.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com Tarafından Desteklenen Web Sitesi.

%d blogcu bunu beğendi: